Kdo vám bude provádet zákrok.

 

​ˇ

Jmenuji se Pavlína Křížová, v oblasti vizáže mám bohaté zkušenosti z přehlídek, focení reklam a šoubyznysu.

Permanentní make-up provádím od r. 1998. Pracuji v současné době s nejkvalitnějším přístrojem PUREBEAU TRS 250 a špičkovými barvami PUREBEAU. Díky tomuto systému lze mnohem precizněji a rychleji vpravit barevný pigment do pokožky, aniž by byla poškozena/ jak je tomu u technologicky starších přístrojů na permanentní make-up/.

Mé pravidlo:

Kresba obličeje permanentním make-upem by měla být přirozená a není náhradou klasického líčení.

VŠE O PERMANENT MAKE-UPu.

 

Co je vlastně permanentní make up /PM/?

Je to dokonalé, trvalejší /1,5-4roky/ nalíčení. Provádí se aplikací hypoalergenního barevného, organického pigmentu do nejsvrchnější vrstvy pokožky /epidermis/ za pomoci vibrující jehly. Celému výkonu předchází znecitlivění  anestetickým krémem / Emla/.  Po době od prvního sezení /4-6 týdnů/ zjistíme, jak  reaguje aplikovaný pigment a jak se barvivo v pokožce ustálilo. Pokud jsou membrány buněk v epidermis propustné, barvivo se propustí hlouběji  a efekt zvenčí se nám tím zdá světlejší. Může to být samozřejmě i lokálně. Každá část v epidermis může  chytat  jinak. Z toho důvodu přistupujeme k obnovení barvy / korekci/ právě v období 4-6 týdnů od první aplikace, kde celý proces vpravení pigmentu opakujeme. V případě, že se vlivem melaninu v epidermis barva  od první aplikace podstatně změnila- z teplé na studenou- či naopak. Přistupuji k míchání tzv. korekčních barviv do barviva / vždy z druhé strany barevného spektra/.

U každé klinetky si vedu podrobný záznam, o průběhu práce, poměru namíchaného pigmentu a doby tvrvání efektu. Z tohoto záznamu poté čerpám při každé návštěvě klientky. Přístup musí být individuální, protože rozhodně nelze říci, že pigment v pokožce vydrží 3 roky -všeobecně. Důvody jsem již popsala. 

Svým klientkám vycházím vstříc bezplatnou konzultací v případě jakékoliv nežádoucí změny. Ta může nastat v případě, že nedodržujete, podceňujete mé instrukce, jak se o PM starat, čeho se vyvarovat.

 Pokud chcete mít perfektní PM, měly byste  chodit pravidelně na oživování barvy / ve Vámi zvoleném období , kdy už se Vám PM zdá příliš světlý/. Je to stejné jako u barvy ve vlasech, která odrůstá, jako u odrůstajícího gelu na nehtech jako u aplikovaných řas. Vše potřebuje svou péči.

Tento proces,  trvá asi 1-4 roky. V tomto období má klientka možnost volby. Buď zákrok podstoupit znovu s přihlédnutím k novým trendům a také s ohledem na přirozené stárnutí pokožky/ vrásky/, plastické operace, aplikaci botoxu či výplní...nebo od aplikace upustí bez jakýchkoliv následků.

 

Co je microblading,čepelkování

Technologie kaligrafického čepelkování dokonale vytvoří vláskované obočí. Čepelka je tvořena několika jemnými hroty sestavenými v řadě.Pigment  vydrží v pokožce podstatně kratší dobu, neboť je manuálně/ tahem po pokožce /vpraven těsně pod nejsvrchnější vrstvu.

Opět jsem zvolila hliníkové, calligraph pero se speciálními čepelkami, které za pomoci  PUREBEAU barev/špička mezi barvami na trhu/ vmalují do kůže tenké vlásky. Doba viditelnosti pigmentu v pokožce je  8-12 měsíců.

 

PRÍSTROJ A BARVY PRO ZÁKROK.

​ˇ

Strojek PUREBEAU TRS 250

“ Nejlepší zařízení pro nejlepší z oboru”

Evropská technologická špička mezi strojky na PM. Vysoká preciznost chodu umožňuje přesnost aplikace Purebeau mikropigmentu. Nastavitelnost jehličky a digitální volitelnost frekvence vpichu umožňuje vysokou preciznost chodu s perfektní přesností aplikace “Purbeau mikropigmentu”. Díky jehle, která je laserem broušená se mohou vytvářet jemné vlásenky.

Calligraph pero PUREBEAU

Manuální hliníkové, kaligrafické pero Purebeau pro vytváření velmi jemných vlásků obočí. S tímto kvalitním perem ve spojení s čepelkou  lze velice precizně vykreslit a přesně zacílit každou vlásenku u obočí. 

PURBEAU  mikropigmenty 

 

Stálost barev a dovednost využití nejlepších vlastností organických a minerálnáích mikropigmentů vede k požadovanému výsledku. Make-up Studio má dokonalou nabídku mikropigmentů pro novou technologii míchání barev přímo v pokožce. Vždy tak máme dokonalý přehled jaký tón vzniká a máme možnost ovlivnit barevný výsledek. Mít ve studiu perfektní tetovací mikropigment, je záruka pro dokonalý permanentní make up bez nežádoucích podtónů a rozpíjení se. 

Purbeau barvy a tetovací strojek PURBEAU TRS 250 je záruka nejvyšší kvality!

POKYNY PRED ZÁKROKEM.

 

​ˇ

- 24h před zákrokem,nekonzumovat alkohol,léky(Brufen,Acylpyrin,antihystaminika)-

- alespoň 10h před .. nepít kávu ,colu-

- alespoň 4dny před: nejít do solária a na slunce (dlouhodobější pobyt)-

- klientky trpící na opar 3dny před zákrokem : užívat Herpesin v tabletách-

V den výkonu a také 2-3dny po výkonu natírat rty Herpesinem,Zoviraxem /pak až ošetřujícím krémem/-

- při aplikaci očních linek,obočí - 7dnů před zákrokem - nejít na barvení řas, obočí-      

- v den výkonu by měla být klientka bez zvýšené teploty a kašle,virového onemocnění-

-nepožívat vit A /tablety/min. týden před zákrokem/ mohlo by dojít k rozpíjení PM/-

-nejíst chlorellu , zelený ječmen , aloe, wobenzym,echynaceu, přípravky na hubnutí a zvýšení imunity /organismus se naučí zbavovat cizorodých látek a vyloučil by i vpravený pigment/ to vše 3 měsíce před zákrokem-

- aplikaci permanentního make-upu neprovádím  v těhotenství, při plném kojení a u onemocnění hemofilie

POSTUP PRI ZÁKROKU.

 

​ˇ

1.konzultace s klientkou o představě nového vzhledu

2.seznámení klientky s postupem celého zákroku

3.znecitlivění za pomoci anestetického krému

4.předkleslení ideálního tvaru/vzhledem k proporcím v obličeji,hranatosti či oblým tvarům jednotlivých částí obličeje,vzhledem k vráskám.../

5.komunikace o novém tvaru

6.namíchání mikropigmentu /s přihlédnutím k barevnému pigmentu klientky a k celkovému image/

7.komunikace o barevném pigmentu

8.po odsouhlasení jak nového tvaru,tak barevného pigmentu/vše je předvedeno přímo na klientce/

9.samotný výkon

 

Díky široké škále barevných odstínů a cartridgovému systému docílíme naprosto přirozeného vzhledu!

OBOCÍ.

 

​ˇ

Na trhu v současné době existují 4 metody . Každá z metod má své výhody i nevýhody a je třeba rozhodnutí konzultovat s provádějícím. 

3D vlásenkování

microblading

ombré /pudrový efekt/

vlásenkování s ombré

1.Co je 3D vlásenkování?

Strojek PUREBEAU TRS 250

“ Nejlepší zařízení pro nejlepší z oboru”

Evropská technologická špička mezi strojky na PM. Vysoká preciznost chodu umožňuje přesnost aplikace Purebeau mikropigmentu. Nastavitelnost NANO! jehličky a digitální volitelnost frekvence vpichu umožňuje vysokou preciznost chodu s perfektní přesností aplikace “Purbeau mikropigmentu”. 

Jak v praxi: za pomoci vibrující nano jehličky vpravuji organické barvivo  / Purebeau/ do nejsvrchnější vrstvy pokožky . Vlásenkuji ve směru růstu chloupků. Vytvářím tak optickou imitaci chloupků v celém průběhu předkresleného obočí.

Obočí je rámcem očí, proto by mělo být vždy upravené a jemně zvýrazněné

permanentní make-up lze použít

                                                  1/ zhuštění nebo doplnění chybějící části obočí                                                        

2/ modelace zcela nového obočí - dokreslením jednotlivých chloupků

Doba viditelnosti v pokožce 1,5-4 roky.

CENIK:

               

               cena..........................................................................3900,-

               cena korekce...............................................................800,- / maximálně 2 korekce po hlavním zákroku a to v                                                                                                                                měsíčním rozestupu/

              

               cena nové aplikace do 1 roku po zákroku..................- 20% z původní ceny 

               

2.Co je microblading,cepelkování

Technologie kaligrafického čepelkování dokonale vytvoří vláskované obočí. Čepelka je tvořena několika jemnýmo hroty sestavenými v řadě.Pigment ale vydrží v pokožce podstatně kratší dobu, neboť je manuálně- tahem po pokožce -vpraven těsně pod nejsvrchnější vrstvu. Opět jsem zvolila hliníkové, calligraph pero se speciálními čepelkami, které za pomoci  PUREBEAU barev/špička mezi barvami na trhu/ vmalují do kůže tenké vlásky. Doba viditelnosti pigmentu v pokožce je  8-12 měsíců.

CENIK

               microblading.........................................................................................................................3900,-

             korekce...........500,-        / maximálně 2 korekce po hlavním zákroku a to v měsíčním rozestupu/

                nová aplikace do 1 roku po zákroku................................................................-20% z aktuální ceny

               

 

 
3.co je Ombré,pudrové

Metoda, která se provádí stojkem PUREBEAU TRS 250.  Celovýplňová technika s efektem stínování u kořene nosu a na horním okraji obvodu celého obočí. Doba viditelnosti v pokožce 2-4 roky

CENIK

               ombré, pudrové obočí.........................................................................................................4000,-

             korekce..........800,-       / maximálně 2 korekce po hlavním zákroku a to v měsíčním rozestupu/

              nová aplikace do 1 roku po zákroku....... .....................................................- 20% z aktuální ceny

             

 

 

 

 
4.co je Vlásenkování se stínováním /shading/

Metoda, která se provádí stojkem PUREBEAU TRS 250 nebo kombinace ombré a mircobladingu. 

Tato metoda je vhodná pro ženy, které upřednostňují výraznější obočí.

Doba viditelnosti v pokožce 1,5-3roky

CENIK

              vlásenkování se stínováním...........................................................................................................4900,-

              korekce/maximálně 2 korekce po hlavním zákroku a to v měsíčním rozestupu/.............................800,-

              

              

            nová aplikace 1 rok po zákroku ................................................................-20%z původní ceny

OPRAVA STARŠIHO ZPIGMENTOVANÉHO OBOČI Z JINÉHO STUDIA..........................................................................od 5000,-

nutná konzultace a posouzení stavu 

Výhoda těchto  postupu spočívá v tom, že po době od prvního sezení /4-6 týdnů/zjistíme, jak pokožka/ melanin v pokožce/ reaguje na aplikovaný pigment a na základě toho můžeme dále pozměnit odstín, dotvořit tvar. Zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik. Přirozeným procesem exfoliací pokožky se barvivo postupně vytrácí.

Tento proces,  trvá asi 1-4 roky. V tomto období má klientka možnost volby. Buď zákrok podstoupit znovu s přihlédnutím k novým trendům a také s ohledem na přirozené stárnutí pokožky/ vrásky/, plastické operace, aplikaci botoxu či výplní...nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.

RTY.

 

Metoda, která se provádím stojkem PUREBEAU TRS 250. Permanentní make-up rtů zaručí klientce vždy perfektně upravené a smyslné rty.

1/konturace rtů-při mírné asymetrii rtů nebo pokud jsou na kontuře rtu vypadlé pigmenty/vliem jizviček,po časté tvorbě  oparů,po úrazech/

2/konturace s výplní rtů-vytvoření kontury a následné vystínování rtů v obvodu celé kontury,nám umožní korekce vad v asymetii ,velikosti rtů a hlubší ztráty pigmentu ve rtech

CENIK:

konrurace rtů/aquarel lips/......................................................3 900,-

konturace s probarvením/ stínování/..................................... 5 000,-

korekce /maximálně se provádí  2 korekce v měsíčním odstupu/..800,-

nová aplikace do 1 roku po zákroku............................-20% z aktuální ceny

 

OCNÍ HORNÍ LINKY.

​ˇ

Prokreslení se provádí stojkem PUREBEAU TRS 250. Vpravením pigmentu docílíme nerozpíjející se linii. Barevnost se pohybuje od čokoládově hnědé az po černou. Barevné linky neprovádím. V první aplikaci se provede základní linka a při korekci je možné linii rozšířit- prodloužit dle vašich požadavků.

1/mezi řasy se docílí optické zhuštění řas

2/těsně nad řasy se docílí opické vyrovnání velikosti a vzhledu obou očí

3 /linka těsně pod řasy - zvýraznění a zvětšení u zapadlých očí

CENIK:

horní linka ......................................................................................................................................2400,-  

horní linka se stínováním ............................................................................................................3200,-

korekce.............................................800,-/maximálně se provádí 2 korekce v měsíčním odstupu/

při aplikaci obou linek / horních i dolních / při jednom sezení je celková cena za linky..... 4000,-

OCNÍ DOLNÍ LINKY.

 

​ˇ

Prokreslení se provádí stojkem PUREBEAU TRS 250 . Vpravením pigmentu docílíme nerozpíjející se linii. Barevnost se pohybuje od čokoládově hnědé az po černou. Barevné linky neprovádím. V první aplikaci se provede základní linka a při korekci je možné linii rozšířit- prodloužit dle vašich požadavků. U spodních linek doporučuji jemné spojení jednotlivých řas provedené jednobodovou jehličkou.

1/ mezi řasy-zhuštění řas

2/ linka nad řasy - u velkých a kulatých očí docílíme zmenšení očí

CENIK:

dolní linka.......................................................................................................................................................................2100,-

korekce...........................................800,-/maximálně se provádí 1 korekce po zákroku/-aby nedošlo k rozšířšní linie!

při aplikaci obou linek / horních i dolních / při jednom sezení je celková cena za linky..................................... 4000,-

PÉCE O PM PO APLIKACI

MIKROPIGMENTACÍ.

 

Péče o PM po aplikaci:

-druhý den ráno po zákroku jemně omýt borovou vodou, osušit-

-ošetřovat poklepem 1x denně krémem-určeným provádějicím-

-při nevhodně zvoleném nebo častém používání ošetřujícího krému by mohlo dojít k rozpíjení či nežádoucímu zpigmentování-

-případné stroupky neodlupovat, barva by se mohla odstranit spolu se stroupkem a v PM by zůstala světlá místa-

-čekejte na samovolné vyhojení!-

-po dobu 10-ti dnů nechodit do bazénu, páry, sauny-

-min po dobu 4 týdnů nepobývat dlouhodobě na přímém slunci, vynechat solárium / rozhodně nepomůže překrývání PM !!!!-

-nepožívat vit A /tablety/min do další korekce/ nebo měsíc po aplikaci-

-nejíst chlorellu, zelený ječmen, wobenzym,aloe, doplňky určené pro čistící a hubnoucí kůru- nejméně 1 měsíc po posledním zákroku-

-do úplného zhojení nepoužívat na PM a v jeho bezprostředním okolí líčidla- 

Pro uchování co nejdelšího efektu vpigmentovaného barviva -po celou dobu, kdy je pigment vpraven

-nenatírat samoopalovacím krémem a  krémem s vysokým UVfaktorem na oblast PM!-

-při kosmetickém ošetření neprovádět  chemické ošetření, peeling v okolí PM-

-nebarvit obočí na kůži-jen chloupky!!! / do barev se vmíchává oxidant/-

-nepoužívat odličovadla přímo na PM/ odličovat se kokos. ,oliv. olejem/-

     Nepodceňujte prosím rady. Výsledek PM záleží v nemalé míře na přípravě, následné  péči a dodržení všech doporučení!

Každý permanentní make up se chová v pokožce jinak, každou nežádoucí změnu / která může po dobu depigmentace přijít /je třeba konzultovat s provádějícím, který najde řešení k vaší spokojennosti. 

 

 

 
 

UKÁZKY PRACÍ .

​ˇ