NEHTOVÉ STUDIO.

 

Zdravé a upravené ruce přitahují pozornost, jsou Vaší vizitkou a prozradí víc než si myslíte. 

 

Profesionalní nehtové značky Trosani hand & nail care , O.P.I. jsou na trhu již přes 20 let. Využily podobnosti mezi materiály používanými v dentálním průmyslu a ve spolupráci s chemiky vyvinuly první, vysoce kvalitní akrylový a nailing systém. 

 

 

P-SHINE

japonská manikúra P-shine se hodí pro roztřepené, lámavé a nerostoucí nehty. Je to metoda úpravy a výživy nehtů, zaleštění výživné pasty do nehtového lůžka s následnou fixací práškem. Tato pasta a prášek obsahují vitamíny A, E, H, B5 a složky významné pro přírodní nehty. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají jako nalakované. Kúra by se měla opakovat 1x za 4 týdny. 

582e21deb08f0-736.jpg
 

             UV-laky                Trosani LacMe&Zip lak

 

UV-laky LacMe Trosani , Zip lak (slupovaci lak) – nanášejí se stejným způsobem jako běžné laky na nehty. Zpevňují přírodní nehty. Schnutí a vytvrzení každé vrstvy v UV-lampě do dvou minut, žádné olupování či poškrábání, jen trvanlivost a lesk. Ještě k tomu bez čekání na finální zaschnutí - prostě nalakujete , vytvrdíte  a jdete ! 

Snímek obrazovky 2021-01-10 v 19.57.48.p

O

MODELÁŽ NEHTU

 

Používáme tří i jednofázové bezkyselinové systémy značky Trosani. Bezkyselinové materiály znamená, že nenaleptavají ani jinak nepoškozují nehtové lůžko. Identický základ se používá v dentální medicíně jako světlem tvrzené plomby. Tento NAILING koncept je patentovaný společně s Kulzer Medical Company.

shutterstock_326587136.jpg